Ankara Diploma Tercüme

Kızılay, Ankara’daki Ofisimizden diploma tercüme hizmeti için şimdi arayın, bilgi ve teklif alın.

ankara diploma tercüme, ankara diploma çeviri, yök denklik danışmanlığı, ankara diploma yökDiploma çevirisi; eğitim, iş başvurusu, vize gibi hususlarda ilgili kurumlar tarafından talep edilen bir belgedir. Genellikle noter onaylı ve yeminli olarak talep edilen diploma tercümesi, bazı kurumlar tarafından sadece yeminli olarak da kabul edilmektedir. Bu açıdan, diploma çevirisini talep eden kuruma, noter onayı gerekip gerekmediğini sormanızda fayda bulunmaktadır. Zira noter onay süreci, yeminli tercümeye nazaran daha maliyetli bir süreçtir. (Ankara Diploma Tercüme)

Ankara Diploma Tercüme

Türkiye’nin yada dünyanın neresinde olursanız olun, Ankara‘dan sizin adınıza diploma tercümesi ile ilgili süreçleri yönetelim. YÖK‘e yapılacak denklik başvurusunu Ankara’dan adınıza takip edelim. Denklik Danışmanlık Hizmetini, deneyimli ve dinamik Süreç Yönetim ekibimiz, uygun maliyetlerle sunsun.

Diploma tercüme fiyatları, diplomanızın kaynak ve hedef diline, onay türüne ve teslim şekline göre değişiklik göstermektedir. Müşteri danışmanlarımızı şimdi arayarak anında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kızılay Ankara Noter Onaylı Diploma Tercüme Hizmeti

Noter onaylı diploma tercümesi, diplomanızın yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesinin ardından, ilgili noterde onaylatılmasıyla tamamlanır. Tüm dünya dillerde  Noter Onaylı Diploma Çeviri Hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Yurtdışındaki eğitim kurumlarından aldığınız tüm diplomaların tanınma, denklik ve tercüme işlemleri ile ilgili danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın.

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.