Lisans Diploma Denklik

Lisans Diploma denklik ile ilgili her türlü belge ve danışmanlık talebinizi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Bu süreçte ihtiyaç duyacağınız hizmetlerin tamamını düşük maliyetlerle karşılıyoruz.

Detaylı bilgi için hemen, şimdi arayın.

qDenklik özetle; yurtdışında faaliyet gösteren herhangi bir yükseköğretim kurumundan alınan diplomanın eşdeğerlilik işlemi anlamına gelir. Farklı bir ülkeden alınan diplomanın ülkemizde verilen diplomaya eşdeğerliliğinin tespiti YÖK denklik işlemleriyle yapılır. Denklik başvuruları YÖK web sayfası üzerinden yapılır. Ön inceleme, inceleme, kurul öncesi işlemler ve kurul işlemleri; sürecin basamaklarını oluşturur. Tüm bu süreç esnasında sizden diploma tercümesi, transkript çevirisi gibi belgeler talep edilir.

Denklik işlemleri sürecinde çeşitli ulusal ve uluslararası kurumlar tarafından sizden  noter onaylı diploma ve transkript çeviri belgeleri istenir. Çevirinin ehil tercümanlar tarafından gerçekleştirildiğini kanıtlayan noter onayına sahip belgeleri ilgili makama ilettiğinizde işlemleriniz sırasıyla gerçekleştirilir. Denklik danışmanlığı hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, aradığınız bilgi ve hizmete anında ulaşabilirsiniz.

YÖK üzerinden yaptığınız denklik başvuruları için sizden denklik tercüme belgeleri talep edilir. Yurt dışında aldığınız bir lisans, yüksek lisans ya da doktora eğitimi neticesinde size verilen diplomanın kendi ülkenizde denkliğini sağlamanız için bu başvuruyu yapmanız ve başvuru belgelerini eksiksiz olarak teslim etmeniz şarttır.

Hızlı, güvenilir, doğru ve kusursuz hizmet anlayışını benimseyen Ankara Tercüme Bürosu, iletişime geçtiğiniz ilk andan son teslimat tarihine kadar her zaman sizin yanınızda olmayı garanti ediyor. Kişisel bilgi güvenliğinden asla taviz vermeden ihtiyacınızı belirleyerek bunu en kısa ve en kolay şekilde temin etmenizi sağlıyor.

Profesyonel tercümanlarımız tarafından çevirisi tamamlanan denklik belgeleri ilgili noterlerce onaylanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Süreçle ilgili bilgi ve teklif almak için hemen arayın.

0 0 vote
Article Rating

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
NURİZA
15 Ağustos 2020 22:39

Merhabalar. Denklik ücreti hangi hesaba yatırılır acaba?