Profesyonel

Diploma Tercüme Hizmeti

Yeminli ve noter onaylı diploma tercüme hizmeti için;

Şimdi Arayın
diploma tercüme
diploma tercüme
diploma tercümesi

Yeminli ve Noter Onaylı Diploma Tercümesi

Diploma Yeminli Noter Onaylı Çevirisi, genellikle YÖK yada ÜAK tarafından denklik işlemleri için talep edilen bir belgedir.

Farklı kurumlar tarafından da yeminli yada noter onaylı diploma çevirisi olarak talep edilebilmektedir. Tüm dillerde diploma çeviri hizmeti sunuyor, evraklarınızı kargo yada e-posta üzerinden teslim ediyoruz.

Şimdi İletişime Geçin

Diploma Tercümesi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Diploma tercümesi nedir?

Diplomanızın Yeminli Tercüman tarafından yeni bir dile çevrilmesi işlemidir.

Noter onaylı diploma tercümesi nedir?

Diplomanızın Yeminli Tercüman tarafından çeviri yapılmasının ardından noter tarafından da onay verilmesi işlemidir.

Diploma tercüme ücreti ne kadar?

Diploma tercüme ücreti diplomanızın diline, yeminli yada noter onaylı olmak üzere onay durumuna, teslim süresine ve diplomanızın arkasında herhangi bir yazı bulunup bulunmamasına göre değişkenlik gösterir.

Diploma tercümesi nasıl alınır?

Diploma tercümesi Yeminli Tercüme Büroları tarafından yapılmaktadır.

Noter onaylı diploma çevirisi nereden alınır?

Yeminli tercüman tarafından diplomanıza çeviri yapıldıktan sonra, çeviriyi yapan yeminli tercümanın kayıtlı olduğu noter tarafından onaylanır. Noter onaylı diploma tercümenizi kargo ile yada ofislerimizden temin edebilirsiniz.

Diploma Tercümesi Nerede Yapılır?

Diploma tercümesi Yeminli Tercüme Bürolarında yapılmaktadır. Onat Tercüme, diploma tercüme ihtiyaçlarınıza yönelik size özel çözümler sunar.

Diploma Tercümesi Nasıl Yapılır?

Diploma tercümesi, yeminli tercümanlar tarafından yapılmalıdır. İlk adım, belgenin taranması veya temin edilmesidir. Ardından, uzman tercümanlar belgeyi hedef dile çevirir. Son olarak talep edilmesi durumunda noter onayı gibi ek hizmetlerle belgenin resmiyeti artırılabilir.

Diploma Çevirisi Nerede Yapılır?

Diploma çevirisi Yeminli Tercümanlar tarafından Tercüme Bürolarında yapılır. Talep durumuna göre yeminli diploma çevirisi yada noter onaylı diploma çevirisi olarak teslim edilir.