Transkript Tercüme

Transkript tercüme ihtiyaçlarınızı, profesyonel hizmet anlayışıyla ve daha düşük maliyetlerle karşılayın. Tüm dillerde transkript çeviri hizmetine dair tüm sorularınız için hemen şimdi arayın.

Transkript tercüme, yüksek öğretim kurumlarında diploma denklik işlemleri için diploma eki ya da yalnızca transkript denklik işlemleri için talep edilen bir belge olma özelliği taşır. Söz konusu ihtiyacı yeminli ya da noter onaylı transkript çeviri hizmeti alarak karşılayabilir, belgenizi dilerseniz adresinize kargoyla talep edebilir veya mail ve whatsapp üzerinden temin edebilirsiniz.

 

Transkript tercümesi YÖK denklik işlemleri için farklı kurumlar tarafından istenebilir. Yurt dışında eğitim almak istediğiniz takdirde ya da farklı bir ülkeden aldığınız diplomanın denklik işlemleri esnasında sizden transkript tercümesi talep edilebilir.

Not Dökümü Çevirisi

YÖK denklik işlemleri için talep edilen transkript çevirisi, işinin ehli tercüman kadromuz tarafından tamamlanır. Belgeler Kızılay, Ankara Noterleri tarafından onaylanır ve bu şekilde çevirinin yetkin tercüman tarafından yapıldığı resmi olarak belgelenmiş olur. Kullanıma hazır hale getirilen belgenin, sizin belirlediğiniz bir yöntemle en kısa sürede elinize geçmesi sağlanır.

transkript tercüme, diploma tercüme

Noter onaylı transkript çevirisi kullanım amacına göre farklı ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlar tarafından istenebilir. Genellikle diploma ve transkript denklik işlemleri için kullanılan bu belgeler süreç esnasında ilgili eğitim kurumlarına teslim edilir.

transkript çeviri, transkript tercüme, not dökümü çevirisi

Kızılay, Ankara’dan Tüm Dünya’ya Hizmet Veriyoruz.

Transkript çeviri hizmeti almak için dünyanın neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve hizmeti en kısa sürede temin edebilirsiniz.

 

Ankara Tercüme Bürosu olarak hızlı ve zamanında teslimat odaklı hizmeti önemsiyoruz. Hizmet başlangıcından teslimata kadar sürecin her anında ulaşılabilir ve destek alınabilir olmaktan ödün vermiyor, güvenilir hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Transkript Çeviri Fiyatları

Transkript çeviri hizmeti için belirlenen ücret, kaynak dile, teslimat süresine ve şekline göre değişiklik göstermekle birlikte bütçe dostu olmayı kurumsal prensiplerimizin arasına alıyoruz. Transkript çeviri fiyatlarını kısa sürede öğrenmek için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Diploma çevirisinin gerekli olduğu koşula bağlı olarak diploma eki (diploma suplement), transkript (transcript), tez kapak ve özeti belgelerinizin de gerekli tüm çeviri ve onay süreçleri tecrübeli ekibimiz tarafından takip edilmektedir.

Bilgi ve Teklif Hattı


Bizimle vakit kaybetmeden iletişime geçerek transkript tercüme hizmetine dair tüm süreçlerle ilgili detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

3.6 5 votes
Article Rating