İngilizce Diploma Tercüme

Diplomanızın ingilizce çevirisi için şimdi arayın, bilgi ve teklif alın.

ingilizce diploma tercümeİngilizce Diploma Tercümesi ilgili kurumlar tarafından çeşitli amaçlarla talep edilen bir belgedir. Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren profesyonel bir Tercüme Bürosu olarak ingilizce diploma çevirisi hizmeti sunuyoruz. Ankara’ya gelmenize gerek kalmadan; whatsapp, eposta ya da kargo ile diplomanızı ve varsa ek belgelerinizi gönderip kısa süre içerisinde noter onaylı ve yeminli tercümesini teslim alabilirsiniz.

İngilizce Diploma Tercüme Ücreti ne kadar? Yaklaşık Diploma Çeviri Ücreti Nedir?

Yeminli İngilizce diploma tercüme fiyatı 25 TL olmakla birlikte Noter Onayı gerekmesi durumunda, bu fiyata 90 TL’lik bir maliyet daha eklenmektedir. Diplomanızın her iki yüzünün de tercümesinin yapılması durumunda ise noter onay bedeli 138,5 TL’dir. (Belirtilen fiyatlar 2018 yılı için geçerlidir. Detaylı bilgi ve teklif almak için hemen müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.)

İngilizce Diploma Tercüme

Örnek diploma çevirisi ve örnek transkript çevirisi yazılarımıza göz atarak süreçler hakkında fikir sahibi olabilir, diploma tercüme ücretlerinin listesine bakarak analiz yapabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments