Noter Onaylı Diploma Tercüme

İngilizce ve Almanca başta olmak üzere, tüm dünya dillerinde noter onaylı diploma tercüme hizmetini, Ankara’dan tüm Türkiye’ye sunmaktayız.

diploma denklik logo

Diplomanızın noter onaylı tercümesini talep eden kuruma yeminli tercümenin yeterli olup olmadığını sorarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz. Noter onaylı tercüme hizmeti, yeminli tercüme hizmetine nazaran daha maliyetli bir süreçtir.

Müşteri temsilcimiz ile whatsapp, eposta yada telefon ile iletişime geçin ve kısa sürede fiyat ve teslimat süresi öğrenin.

Anahtar kelimeler : ingilizce diploma tercüme, almanca diploma tercüme

Noter Onaylı Diploma Tercüme

Diplomanızın yeminli tercüman tarafından hedef dile çevrildikten sonra, imzası bulunan tercümanın yeminli olduğu noterde onaylatılması sonucunda noter onaylı diploma tercüme süreci tamamlanmış olur.

Noter Onaylı Tercüme Ücreti

Diploma tercüme ücreti, diplomanızın kaynak ve hedef diline, eki olup olmamasına ve noter onay durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Şimdi bireysel müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin ve tercüme süreçleri ile ilgili bilgi ve teklif alın.

 

 

0 0 vote
Article Rating

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz Cetin
28 Kasım 2019 15:28

Dis ülkeden almis oldugum sürücü belgemi, türk sürücü belgesi ile degistirmek istiyorum.
Dolayisi ile noter onayli diploma (tek yüz) ve noter onayli ehliyet tercüme ücreti ne kadardir? Ve elime gecmesi kac gün sürer?Ödeme sekli?

Saygilar

Filiz Cetin